Obsah

Informácia k testovaniu v obci Jelenec

Typ: ostatné
Informácia k testovaniu v obci Jelenec 1Na základe rozhodnutia samosprávy obce Jelenec, oznamujeme občanom, že sobotňajšie plošné testovanie bolo posledné v našej obci.

Na základe rozhodnutia samosprávy obce Jelenec, oznamujeme občanom, že sobotňajšie plošné testovanie bolo posledné v našej obci. Občania, ktorí potrebujú byť otestovaní, sa musia prihlásiť na iné odberné miesta na okolí alebo v mestách. Za pochopenie ďakujeme.

Vyslovujeme vďaku všetkým zdravotníkom, administratívnym pracovníkom, príslušníkovi OS SR, pánovi farárovi Františkovi, členom Dobrovoľného hasičského zboru a dobrovoľníkom, ktorí týždeň čo týždeň prichádzali na testovanie. Veľká vďaka za Vašu prácu, ochotu, trpezlivosť!!! Samozrejme ďakujeme aj občanom za disciplínu a vytrvalosť. Želáme každému pevné zdravie.


Vytvorené: 3. 5. 2021
Posledná aktualizácia: 3. 5. 2021 10:44
Autor: